Spolupráce s umělci

Umělecká agentura Zdeňka Klumpara spolupracuje s mnoha umělci.

Zdeněk KLUMPAR
pěvec Zdeněk Klumpar

Operní sólista, baryton, Zdeněk Klumpar.

Zora JEHLIČKOVÁ
zpěvačka Zora Jehličková

Zora Jehličková - sopranistka, operní sólistka SOP i ND s mezinárodním rozsahem.

Studovala na pražské Konzervatoři u prof. J. Rohana. Již v průběhu studia spolupracovala s Hudebním divadlem v Karlíně, kde vytvořila hlavní role ve Frimlových operetách "Španělská vyzvědačka" a "Král tuláků".

Na základě úspěšného konkurzu byla v r. 1973 angažována do Národního divadla. Na této scéně debutovala Natašou Rostovovou v Prokofjevově "Vojně a míru". Dále zde vytvořila přes 40 rolí z nichž jmenujme Dvořákovu Rusalku, Pucciniho Madame Butterfly a Manon Lescaut, Mozartovu Paminu v Kouzelné flétně atd.

V r. 1972 získala 1. cenu v Duškově soutěži hudební mládeže a cenu Josefiny Duškové, v r. 1977 bronzovou medaili v mezinárodní pěvecké soutěži v Ženevě.

Hostovala např. v Německu / Mannheim, Hannover, Berlín - Komická i Státní opera, Drážďany - Semperoper / v Itálii / Řím a v r. 1982 - 83 v milánské La Scale (I. Stravinskij: "Mavra", G. Puccini: "Gianni Schicchi) /.

Oficiální web

Magdaléna Madjee MALÁ
zpěvačka Madjee Malá

Sopranistka, operní sólistka

Madjee Mála současné době se věnuje studiu zpěvu na hudební fakultě Akademie Múzických Umění v Praze, kde ukončila bakalářské studium pod vedením Yvony Škvárové. Pravidelně spolupracuje se soudobým mladým skladatelem Matoušem Hejlem. Natočili spolu již několik melodií k filmům i činohrám. Během posledního roku studia ztvárnila dvě hlavní role. Roli Paminy v opeře Kouzelné flétně a roli Smrti v opeře Jana Fily Stalo se slovo. O prázdninách 2014 navštívila řecké Atény, kde na Mozartovském festivalu zpívala árii Královny noci a árii Donny Anny.

Spolupracuje s Janem Míškem, který je zakladatel komorního tělesa Czech Solist Consort, který má na svém kontě již řadu úspěchů, včetně účastí na prestižním festivalu Smetanova Litomyšl. Koncertně spolupracovala s Komorní Filharmonií Pardubice i Filharmonií Hradec Králové.

Celý životopis

Jan NEDBAL
zpěvák Jan Nedbal

Zpěvák, baryton, věnující se sólové operní a muzikálové tvorbě.

Do svých 19 let hrál na klarinet a již ve 14 letech reprezentoval ČR v Lyonu na Mezinárodním festivalu hudebních škol ve hře na klarinet. V té době začal zpívat v DPS Jiskřička, kde se mimo jiné zúčastnil koncertního turné v Londýně, Holandsku a Belgii. Od 18let se věnuje solovému opernímu a popularnímu zpěvu, nejprve u prof. Nadi Šormové. Má za sebou mnoho koncertních vystoupení, jak v rámci uměleckých škol, tak v rámci soukromých a verejných projektů. Od roku 2013 zpívá pod vedením pěvce Z. Klumpara. Od roku 2014 je Jan Nedbal členem prestižního tělesa - Kühnův smíšený sbor. Ve sboru aktivně vystupuje a natáčí.

Klára KOLOMAZNÍKOVÁ
zpěvačka Klára Kolomazníková

Klára Kolomazníková je sólová zpěvačka. Byla členkou nejúspěšnější české dívčí skupiny Holki, ve které působila necelých 5 let až do ukončení její činnosti.Klára je autorkou knihy "Život se skupinou Holki - Ať to neskončí". V roce 2004 vydává své první, velmi úspěšné, sólové album.

Oficiální web

Valerie ZAWADSKÁ
herečka Valerie Zawadská

Valérie Zawadská je česká herečka a jedna z nejznámějších českých dabérek. Šestinásobná vítězka ankety TýTý v této kategorii. S Uměleckou agenturou Zdeňka Klumpara spolupracovala na natáčení CD.

Oficiální web

Jana ALTMANNOVÁ
herečka Jana Altmannová

Jana Altmannová je česká herečka, známá "česká babička". Na přelomu 60. a 70. let působila v angažmá loutkového divadla, věnovala se rovněž pedagogické činnosti. Nyní se také věnuje dabingu a pedagogické činnosti na DAMU, kde vyučuje na loutkářské katedře. Se Zdeňkem Klumparem spolupracuje na audio i video projektech.

Vratislav JAMBOR
Vratislav Jambor

Pochází z Karlových Varů. Jako žák tamější ZUŠ Antonína Dvořáka dosáhl prvních úspěchů jako klavírista – sólista i komorní hráč, získal rovněž cenné korepetitorské zkušenosti (Karlovarský pěvecký sbor, Karlovarský dívčí sbor).Pokračoval studiem na Pedagogické fakultě UK v Praze, obor hra na klavír (ve třídě V. Gregora), hudební výchova a anglistika. Během studia se jednak zúčastňoval interpretačních kurzů a soutěží, dále působil v několika pěveckých sborech a postupem času se stal vyhledávaným korepetitorem (např. pro zahraniční turné pěveckých těles), což pak předurčilo jeho další umělecké směřování.

Po ukončení studia pracoval na pozici korepetitora pro Státní operu Praha, Dětský pěvecký sbor Svítání,věnoval se průběžně pedagogické činnosti.

V současnosti spolupracuje s Dětským pěveckým sborem Jiskřička, Pěveckým sdružením pražských učitelek, ženským sborem Nashira a dalšími. Koncertně vystupuje též se sólisty, zejména se zpěváky. Na ZUŠ Adolfa Voborského působil ve školním roce 2004/2005 jako korepetitor, od roku 2010 vyučuje hru na klavír.

Věra ZABILKOVÁ
zpěvačka Věra Zabilková

Operní a muzikálová pěvkyně. Po středoškolských studiích nastupuje opery Jihočeského divadla, kde začíná zpívat zprvu menší, pak i velké operní role. Spolupracovala s velkými symfonickými orchestry a zpívala na mnoha hudebních festivalech. V roce 1998 ukončila svou aktivní divadelní činnost a věnuje se pouze činnosti koncertní. Od roku 1999 vyučuje zpěv na ZUŠ. Mezi oblíbené žánry patří i lidová tvorba. Se Zdeňkem Klumparem spolupracuje již řadu let a v mnoha rolích a projektech byl jejím pěveckým partnerem.

DŽEM
skupina Džem

Džem, což si foneticky můžete zaměnit s anglickým „Jam“ (označení pro improvizované hraní), ovšem tato skupina se rozhodla udělat to zkrátka hezky česky. Říkají o sobě: Hrajem, co nás baví. Především jazz, funky, ale také například dub step, dnb, či jinou taneční hudbu. Náš styl je zkrátka náš, nebojíme se například vsadit Bacha do moderní hudby. I nástrojové obsazení je u nás vcelku pozoruhodné… basa, kytara, housle, saxofon a džembe? Posuďte sami!

Vojtěch HOLOTÍK
Vojtěch HOLOTÍK

Vojtěch Holotík je student zpěvu ze třídy Z. Jehličkové a Z. Klumpara. Tenor s koncertní zkušeností v písňové, muzikálové a operetní tvorbě.

Hana VITÁSKOVÁ
Hana Vitásková

Sopranistka a sólová zpěvačka s širokým repertoárem. Zpívá rockovou, muzikálovou i operní tvorbu. Má též zkušenost z rockového sboru.

..:: Oficiální stránky operního pěvce Zdeňka Klumpara | © 2013 Zdeněk Klumpar ::..