Hodiny zpěvu

Lekce zpěvu Vzhledem k mým zkušenostem v sólovém i komorním zpěvu a též pro velký zájem ze strany veřejnosti nabízím soukromé lekce zpěvu a herectví. Jako pedagog jsem již vychoval generaci sólových zpěváků a zpěváků se stálým angažmá ve sboru (např. PFS).

Výuka může probíhat na Praze 10. Také nabízím, po dohodě možnost výuky u klienta, který má doma odpovídající zázemí (pianino, klavír, ...). Vše je závislé na vzájemné domluvě. Více info na mailu: klumparzdenek@gmail.comPrůběh lekce

Mí žáci se vyznačují tím, že při rozezpívání, cvicích a samotném zpívání vědí, co dělají a především proč. Když udělají chybu, ví o ní a samostatně dokáží identifikovat problém a napravit jej.

Zpěv přímo souvisí s psychosomatickými návyky. Tudíž je prvotně nutné identifikovat hlasový obor zájemce a následně cvičení individuáláně přizpůsobit. Nepřejímám bezhlavě cviky svých učitelů nebo slavných zpěváků. To co sedělo Pavarottimu, nemůže být vhodné pro všechny. Na lekcích cvičíme dech, rozsah i intonaci. Po vzájemné domluvě sestavíme vhodný repertoár.

Lekce zpěvu je možné zaměřit na přípravu na zkoušky na konzervatoř, AMU i jiné instituce. Také mohu připravit zájemce na různé konkurzy a role sólového i sborového charakteru. Lekce jsou vhodné i pro profesionály, jako kondiční lekce, či konzulace ohledně interpretace.

Cena

Cena je asi 300,- za lekci, ovšem cenu stanovuji na základě požadavků klienta, četnosti lekcí, rád se se zájemcem individuálně domluvím na jeho potřebách.

V případě Vašeho zájmu, či jakéhokoli dotazu, mě kontaktujte na mail klumparzdenek@gmail.com

..:: Oficiální stránky operního pěvce Zdeňka Klumpara | © 2013 Zdeněk Klumpar ::..